Geçmişten Günümüze Kadar Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde evden eve sektöründe yıllarını vermiş bir çok nakliyat şirketi mevcuttur. Kimisi 10 kimisi 15 kimisi 30 yılını vermiştir. Hakanlar nakliyatta bu alanda kendisini yıllardır bu sektöre adamıştır. Babadan oğla hatta dedelerden oğullara kadar bu meslek süregelmiştir. Firmamızın kuruluşu 1998’dir. Hakanlar nakliyat günümüze kadar evden eve nakliyat hizmet ile uğraşmıştır.

Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile ev taşıma hizmetleri sunmuştur. Sigortalı, güvenli ve kaliteli nakliye hizmeti veren firmamız her türlü taşıma hizmetinin altından kalkmıştır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye kadar taşıyan Hakanlar nakliyat, günümüze gelindiğinde %100 referanslı bir ev taşıma şirketi olmuştur. Bu alanda göstermiş olduğu başarılar sayesinde günümüzde birçok nakliyat şirketi tarafından taktir ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda firmamız her alanda olduğu gibi ofis ve eşya depolama alanında da kendisini ispatlamıştır.

Profesyonel Ev Taşımacılığında Hakanlar Nakliyat

Hakanlar nakliyat, ev taşımacılığını çok iyi bir şekilde organize etmektedir. Ücretsiz expertizleri ile taşınacak eşyaların genel bir keşifini yaparak taşıma tarihinde taşınan eşya ile ilgili eksi bir şey olmaması için yoğun çaba harcar. Taşımacılık hizmetlerinde çalıştırdığı tüm ekibi sigorta ve güvenilir elemanlarından oluşmaktadır. Yılların deneyimine sahip olan bu firma her zaman aile şirketi olarak anılmaktadır. Bu yüzden evden eve nakliyat hizmetini yapan şahıslar Hakanlar nakliyatın bir aile bireyi olarak anılmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımızda bu alanda kendisini en iyi şekilde ispatlamaktadır. Evden eve alanında Hakanlar ailesi daima en iyisi olmuştur.

Hakanlar nakliyat bünyesinde evden eve nakliyat hizmetleri daima Sigorta güvencesi ile sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız hiçbir ev eşyasını sigortasız bir şekilde yola çıkarmamaktadır. Bu konuda gerekli tüm hassasiyeti taşıyarak hareket etmektedir. Yılların deneyimini sizlerde yaşamak isterseniz hemen arayın!